Sublisure

Úvod TechnológieSublisure
Prečo práve Sublisure®?
 
Tím Sublisure® má viacročné skúsenosti v oblasti sublimácie a práve preto pochopili aj to že ešte ani najdokonalejší atrament nie je dokonalí a vyvinuli niečo nové.
 
Vypracovali k Sublisure® atramentom a Sublisure® papierom také ICC profily a nastavenia ktoré sú nastaviteľné jedným kliknutím pre dosiahnutie dokonalej farby. Takto vytlačená grafika rýchlo uschne a po sublimácií farby sú ozaj sýte. 
 
Práve takáto kombinácia Vám zaručí, že Vaša práca bude mať vždy kvalitu, a nebudete musieť držať krok s konkurenciou lebo budete vždy krok pred nimi.  
 
Tým sublisure myslel aj na tých, ktorý so sublimáciou práve len začínajú alebo nepoužívajú vôbec žiaden grafický softvér. Vyvinuli Sublisure RIP softvér. RIP softvér je plnohodnotný grafický program, vyhradene k sublimácií. Softvér obsahuje veľkú väčšinu sublimačných produktov ktoré sa bežne predávajú na našom trhu, ich potlačiteľné rozmery a parametre, predlohy na pozadia, nápisy alebo rôzne šifrovania ako aj ďalšie nastavenia. Vďaka Sublisure RIP softvéru si viete vlastné návrhy vytvoriť jednoducho, prakticky a finančne nenáročne. Hotová grafika sa dá vytlačiť priamo so softvéru.
 
 
 
Sublisure testovacie súbory:
 
 
Copyright 2012 - 2024 © promoslovakia