O nás

Promoslovakia 

 


Kto sme a čo je naším cieľom?

Náš tým promoslovakia funguje od roku 2009, zaoberáme sa sublimačnou technológiou a ďalšími digitálnymi technológiami, ako aj s predajom stroje, termolisov, materiály a príslušenstva pre reklamu a tlač.

 

Naším cieľom je byť dôveryhodným a stabilným dodávateľom, hlavne aby si náš zákazník ušetril svoj čas pri zaobstarávaní tovaru.

 

Akým spôsobom je to možné?

Väčšinu tovaru máme ihneď skladom.

Za ten čas čo náš tým funguje sme nadobudli mnoho skúseností v oblasti sublimácie a potlače. Ponúkame Vám vždy najinovatívnejšie a najprofesionálnejšie technológie a materiály, ale zároveň sa snažíme ponúknuť naším zákazníkom cenovo najvýhodnejšie riešenia pri vytváraní reklamných predmetov a realizácií svojich predstáv v tejto oblasti práve z toho dôvodu aby im rástli predaje a udržali si svoju konkurencieschopnosť. 

Keď si objednáte cez náš e-shop do 11:00, tovar ktorý máme skladom Vám odošleme ešte v ten deň a vy ho máte u seba na druhý pracovný deň. Samozrejme je možnosť aj osobného odberu, radi Vás uvidíme na adrese nášho sídla vo Svätom Petre kde si môžete pozrieť všetky nami ponúkané tovary.


Koľko Vás to bude stáť?

Zaručene Vám ponúkneme takú možnosť ktorá bude pre Vás najlepšia v pomere cena/kvalita, nech sa jedná o fungujúcu spoločnosť alebo ak so svojou činnosťou práve len začínate, radi Vám pomôžeme, sme v tom dobrý. Pýtajte sa ak máte hocijakú otázku náš zákaznícky servis je Vám k dispozícií.


Čo si konkrétne od nás viete zakúpiť?

-          Kompletné príslušenstvo k malo a veľkoformátovej digitálnej tlači

Naša spoločnosťou je vedúcou na trhu medzi najlepšími digitálnymi transferovými technológiami v oblasti sublimácie, preto Vám ponúkame kompletné zostavy na vytváranie reklamných predmetov s fotografiami alebo nech sú to hocijaké nápisy alebo obrázky, ďalej všetky sublimačné príslušenstvá:

-          Termolisy

-          Sublimačné tlačiarne

-          Sublimačné atramenty a sublimačný papier

-          Príslušenstvo a stroje k potlači textilu (nažehľovacie flex a flock fólie, transferové papiere a ďalšie aplikačné príslušenstvo)

-          Plotrové fólie, sklo - dekoračné a optické fólie

-          Potlačiteľné tapety

-          Klip rámy a roll -up príslušenstvá

-          Aplikačné príslušenstvo (pravítka, nože, stierky)

-          Medzi jedny z našich profilov patrí aj predaj propagačných textílií francúzskej značky Sol´s alebo Kariban, ale takisto máme v ponuke aj dekoračné fólie k výkladom, na autá alebo na textil.

 

Ako je to s kvalitou?  

V súčasnosti každý hľadá kvalitu, môžete si byť istý že v našej ponuke nájdete všetko v tej najlepšej kvalite od najväčších európskych dodávateľov. Samozrejme máme v ponuke aj tovar od čínskych dodávateľov ale len pod tou podmienkou ich predávame že sme si istý v ich vysokej kvalite.

 

Prečo si vybrať práve tím promoslovakia?

 

-          sme na trhu už od roku 2009

-          u nás je prvoradý vždy zákazník

-          bezkonkurenčné ceny

-          na jednom mieste nájdete všetko čo potrebujete

-          rýchly a flexibilný zákaznícky servis

-          a hlavne preto lebo máme radi čo robíme :)

Kde nás nájdete?

promoslovakia_logo

Promoslovakia

A.H.Škultétyho 103

99001Veľký Krtíš

Slovensko

 

Otváracie hodiny:

Po - Pia: 09:00 - 15:30

So - Ne: zatvorené

Kontaktujte nás!

Telefonický kontakt :

+421 948 448 548, +421 948 248 000 - pre informácie o objednávkach a dostupnosti

+421 940 612 120 - pre technické informácie
 

E-mailový kontakt :

info@promoslovakia.sk

  

Tím Promoslovakia!

 

Copyright 2012 - 2024 © promoslovakia